افتتاح شعبه گرگان

افتتاح شعبه گرگان

افتتاح شعبه گرگان

گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم، در شامگاه پنجشنبه، ۷ بهمن ماه، طی مراسمی باشکوه با حضور ریاست محترم اتاق بازرگانی، فروشگاه عرضه مستقیم محصولات خود را در شهر گرگان افتتاح کرد.

شرکت مارال چرم از سال ۱۳۷۴ تاکنون در زمینه تولید، عرضه داخلی و صادرات محصولات چرمی باکیفیت به کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، ایتالیا و ترکیه، روسیه و اکراین فعالیت می کند.

سید جلال حسینی خواه مدیرعامل گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم درباره  این مراسم گفت: شعبه گرگان جدیدترین شعبه فروش شرکت مارال چرم است که افتتاح شده است که با راه اندازی این شعبه فروش، محصولات با کیفیت مارال چرم در دسترس مردم مهمان نواز گرگان قرار می گیرد.

وی افزود: شرکت مارال چرم از سال ۱۳۷۴ تا کنون در زمینه تولید، عرضه داخلی و صادرات محصولات چرمی باکیفیت به کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، ایتالیا و ترکیه فعالیت می کند.

مدیرعامل گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم اضافه کرد: این شرکت با به کار گیری بیش از ۴۰۰ نفر از متخصصان و کارشناسان زبده ایرانی و با استفاده از آخرین تکنولوژی های تولید صنعتی مصنوعات چرمی، همواره کوشیده محصولاتی منطبق با بالاترین استانداردهای جهان را روانه بازارهای بین الملل کند.

حسینی خواه با اشاره به اینکه شرکت تولیدی و صادراتی مارال چرم از بهترین چرم با کیفیت بالا برای تولید محصولات استفاده می کند، تاکید کرد: هم اکنون تمام محصولات این شرکت تولیدی از قبیل کیف و کفش، کاپشن، کمربند و… با چرم با کیفیت در کشور تولید می شود.

وی با بیان اینکه در حال ساخت یک کارخانه تولید محصولات چرمی بزرگ هستیم، عنوان کرد: این کارخانه تولید محصولات چرمی کاملا صنعتی است که در استان البرز ساخته می شود که با بهره برداری از این کارخانه تولیدی برای بیش از یک هزار نفر اشتغال ایجاد می شود.

وی با اشاره به این که افزایش صادرات غیر نفتی یکی از اهداف مهم اقتصادی کشور در سال های اخیر می باشد تاکید کرد: این موضوع دلیل مهمی مبنی بر حمایت بیشتر از تولید کنندگان وصادرکنندگان است که حضور ریاست محترم اتاق بازرگانی توجه ویژه دولت به این موضوع را نشان می دهد.

حسینی خواه خاطر نشان کرد: بعد از امضای برنامه جامع اقدام مشترک، تمامی واحد های تولیدی به بهبود شرایط اقتصادی کشور و رونق بازار امیدوار شدند صرف نظر از اینکه بدون برنامه ریزی دقیق و استراتژی بلند مدت نمی توان وارد عرصه ی صادرات شد. مارال چرم به عنوان صادر کننده نمونه استان البرز در ۳ سال پیاپی، با برنامه ریزی دقیق طی سال های گذشته توانست میزان صادرات خود به کشور های روسیه، قزاقستان، ایتالیا، استرالیا و دبی را افزایش دهد و راه را برای صادرات به دیگر کشورها در آینده نزدیک را هموار سازد.

0.00
هیج دیدگاهی وجود ندارد

ارسال نظر

Toggle This