مارال چرم تنها نماینده برند محصولات چرم ایرانی،در نمایشگاه موس شوز روسیه

مارال چرم تنها نماینده برند محصولات چرم ایرانی،در نمایشگاه موس شوز روسیه

با توجه به سخنان مدیریت عامل گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم: نمایشگاه کفش موس شوز (Mosshoes) روسیه، بهترین نمایشگاه بین المللی کفش در مسکو محسوب می گردد و در سراسر اروپای شرقی نمایشگاهی بزرگ و شناخته شده ای است و برگزاری ٦٥ نمایشگاه در ۲۱ سال متوالی آن را به بزرگترین رخداد در زمینه صنعت کفش و سیر تحول آن تبدیل کرده است. حضور تولیدکننده های برتر کفش و سایر لوازم از کشورهایی مانند ایتالیا، آلمان، ترکیه، فرانسه، چین و . . . در نمایشگاه کفش مسکو یکی دیگر از دلایل اهمیت این نمایشگاه است.
وی افزود: برگزارکنندگان این نمایشگاه برای پیشرفت و دستیابی به بازار جهانی، کلیه عوامل در صنعت کفش را گرد هم آورند و در حال حاضر برنامه کاری بسیار گسترده ای در این نمایشگاه در جریان می باشد که شامل کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی است که سوالات متخصصین صنعت کفش را پاسخگو می باشد.
سیدجلال حسینی خواه گفت: اين نمايشگاه به مدت چهار روز از ۱۰ الی ۱۳ سپتامبر در مركز بين المللي نمايشگاه هاي مسكو داير می باشد و مارال چرم تنها نماینده ی برند محصولات چرم ایرانی با هدف ارتباطات تجاری با سرمایه گذاران، کمپانی های خارجی و تولیدکنندگان عمده سراسر جهان، معرفی برند چرم ایران وگسترش صادرات در این نمایشگاه شرکت کرده است .
در روز نخست از برگزاری این نمایشگاه نیز جناب آقای عباس برهانی(مدیر بازاریابی و امور مشارکت های وزارت صنعت و معدن و تجارت) و آقای دکتر فرهاد پرند (رایزن بازرگانی ایران در کشور روسیه) از غرفه ی مارال چرم بازدید به عمل آوردند.
وی همچنین درباره ی دستاوردهای مهم این نمایشگاه خاطر نشان کرد: محصولات جدید(New Collection)
مارال چرم مورد استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان قرار گرفت و همچنین چندین شرکت خارجی در رابطه با اخذ نمایندگی با مارال چرم مذاکره کردند.

هیج دیدگاهی وجود ندارد

ارسال نظر

Toggle This