حضور نیما نکیسا در مارال چرم

عکس دسته جمعی با نیما نکیسا

حضور نیما نکیسا در مارال چرم

سی و دومین سالروز افتتاحیه مدرسه فوتبال حسین قربانی با حضورمسئولین ورزشی، نیما نکیسا (دروازه بان اسبق تیم پرسپولیس و تیم ملی و رئیس کنونی کمیته توسعه فوتبال پایه کشور)، سیدجلال حسینی خواه (مدیرعامل شرکت مارال چرم) با حمایت مالی و معنوی این مجموعه در ورزشگاه انقلاب استان البرز برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم، نیما نکیسا در خصوص اهمیت مدارس فوتبال و تاثیر آن در آینده افراد بیان کرد: ورزش فوتبال در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است و یکی از پرطرفدارترین ورزش در سراسر دنیا محسوب می شود و علاوه براین در زمان اوقات فراغت فرزندان بر رشد و شکوفایی استعدادها، حفظ تندرستی و آینده آنان نیز تاثیر بسزایی دارد و مانع از گرایش جوانان به انحرافات اجتماعی می شود، اما نکته حائز اهمیت این است که در انتخاب مدارس فوتبال به عواملی چون: مجوز مدارس، صلاحیت جسمی و روحی، مدرک معتبر و دانش فنی مربیان باید توجه داشت.

حمایت از ورزش راهی برای ایفای مسئولیت های اجتماعی

سیدجلال حسینی خواه درخصوص ضرورت و تعهد به مسئولیت های اجتماعی اظهار داشت: د‌‌‌‌ر د‌‌‌‌نیای کسب ‌و‌کار عصر حاضر، مسئولیت شرکت‌ها و سازمان‌ها تنها به تولید‌‌‌‌ و عرضه محصولات و خد‌‌‌‌مات خود‌‌‌‌ محد‌‌‌‌ود‌‌‌‌ نبود‌‌‌‌ه و امروزه فعالیت د‌‌‌‌ر حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی د‌‌‌‌ر قالب مسئولیت اجتماعی از وظایف اصلی و روزمره شرکت‌ها به‌حساب می‌آید. و باتوجه به این‌ که اثرات رویکرد حمایتی از ورزش در سطح ملی خودش را نشان داده است این مجموعه حمایت از ورزشکاران در رشته های مختلف را به عنوان رسالتی در حوزه مسئولیت های اجتماعی و کشف استعدادهای نهفته، اعتلای ورزش و ارتقای سلامت جامعه در دستور کار خود قرار داده است.

مستطیل سبز کوچک، میدان بزرگ تعلیم و تربیت

حسین قربانی نیز به محاسن باشگاه فوتبال و تجربه و سوابق درخشان چندین ساله خود اشاره کرد و در رابطه با معرفی بازیکنان ارزشمندی چون پژمان جمشیدی(تیم ملی)، منصور بیک وردی، محمد جبارپور، علی عابدین(تیم ملی فوتسال)، مجتبی فرشید(تیم ملی نوجوانان)، جلال علی محمدی( تیم ملی جوانان و نوجوانان) که در رزومه ی کاری او قرار گرفته اند سخن گفت

 

حمایت از ورزش راهی برای ایفای مسئولیت های اجتماعی

مدیرعامل مجموعه مارال چرم در رابطه با تعهد و ارتقا مسئولیت های اجتماعی اظهار داشت: د‌‌‌‌ر د‌‌‌‌نیای کسب ‌و‌کار عصر حاضر، مسئولیت شرکت‌ها و سازمان‌ها تنها به تولید‌‌‌‌ و عرضه محصولات و خد‌‌‌‌مات خود‌‌‌‌ محد‌‌‌‌ود‌‌‌‌ نبود‌‌‌‌ه و امروزه فعالیت د‌‌‌‌ر حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی د‌‌‌‌ر قالب مسئولیت اجتماعی از وظایف اصلی و روزمره شرکت‌ها به‌حساب می‌آید.

و باتوجه به این‌ که اثرات رویکرد حمایتی از ورزش در سطح ملی خودش را نشان داده است این مجموعه حمایت از ورزشکاران در رشته های مختلف را به عنوان رسالتی در حوزه مسئولیت های اجتماعی و کشف استعدادهای نهفته، اعتلای ورزش و ارتقای سلامت جامعه در دستور کار خود قرار داده است.

برش کیک و توزیع هدایا

پس از مراسمی شاد و مفرح، فوتبال آموزان با اجرای حرکات نمایشی، استعدادها و توانایی های خود را در معرض نمایش قرار دادند.

در ادامه نیز هدایایی که توسط گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم تهیه شده بود بین مدعوین توزیع گردید.

و در پایان، کیک مراسم سالگرد افتتاحیه توسط نکیسا به همراه سیدجلال حسینی خواه و یکی از فوتبال آموزان مدرسه حسین قربانی به امید موفقیت های بیشتر برای این مدرسه و فوتبال آموزان بریده شد.

 

بازدید نکیسا از کارخانه مارال چرم

پس از اتمام مراسم افتتاحیه نیما نکیسا از بخش های مختلف گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم بازدید کرد و هدیه ای به رسم یادبود توسط مدیرعامل مارال چرم به وی تقدیم گردید.

هیج دیدگاهی وجود ندارد

ارسال نظر

Toggle This