حمایت مالی از ورزش، راهی برای کشف استعدادهای نهفته

مارال چرم مدرسه فوتبال قربانی

حمایت مالی از ورزش، راهی برای کشف استعدادهای نهفته

سیدجلال حسینی خواه مدیریت عامل گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم درخصوص جایگاه ورزش فوتبال در اوقات فراغت دانش آموزان اظهارداشت:

ورزش فوتبال در اکثر کشورها مورد توجه و استقبال کودکان و بزرگسالان قرار گرفته و به موجب آن مدارس فوتبال متعددی نیز در سراسر دنیا تاسیس گردیده است.

 

بنابراین با توجه به فرارسیدن تعطیلات تابستانی و دغدغه والدین برای استفاده بهینه فرزندان از این زمان و تاثیر این ورزش پر جنب و جوش در سلامت جسمی، روحی، اخلاقی و معنوی آنها،می تواند انتخاب مناسبی برای پرکردن اوقات فراغت فرزندان محسوب گردد.

 

ایشان همچنین در رابطه با نقش اسپانسرینگ در باشگاه های ورزشی گفت:

باتوجه به اوضاع اقتصادی کنونی، حمایت مالی از تیم باشگاههای ورزشی می تواند تاثیر بسزایی درکشف استعدادهای نهفته، مطرح سازی و معرفی ورزشکاران و باشگاه ها داشته باشد،

بنابراین در این راستا گروه تولیدی و صادراتی مارال چرم با هدف حمایت مالی و معنوی از باشگاه فوتبال حسین قربانی (مربی اسبق تیم فوتبال ناشنوایان کشور با سابقه قهرمانی در مسابقات آسیایی کره) اسپانسرینگ این مجموعه را برعهده گرفته است.

مارال چرم مدرسه فوتبال قربانی

 

 

حسینی خواه، عوامل تاثیرگزار در حمایت مالی از این باشگاه را چنین برشمرد:

باشگاه فوتبال حسین قربانی برترین مدرسه فوتبال استان البرز است که در معرفی بازیکنان ارزشمندی چون پژمان جمشیدی(تیم ملی)، منصور بیک وردی، محمد جبارپور، علی عابدین(تیم ملی فوتسال)، مجتبی فرشید(تیم ملی نوجوانان)، جلال علی محمدی(تیم ملی جوانان و نوجوانان) و …سابقه درخشانی داشته است.

و با در اختیارداشتن بهترین امکانات و وسایل کمک آموزشی مدرن، استفاده از روش ها و ابزارهای جدید تمرینی، استفاده از زمین چمن طبیعی در فصل تابستان، استفاده از مربیانی با صلاحیت علمی و اخلاقی و… فوتبال آموزان را در رسیدن به اهدافشان یاری می نماید.

مارال چرم مدرسه فوتبال قربانی

 

 

وی در پایان درخصوص کاهش هزینه های ورزشکاران و باشگاه افزود:

بنابراین با تامین پوشاک ورزشی این تیم و برعهده گرفتن صفرتا صد کلیه تبلیغات محیطی این باشگاه سعی کرده ایم به نفع ورزشکاران و باشگاه گامی موثر برداریم تا ورزشکاران را در رسیدن به پیشبرد اهدافشان حمایت کنیم.

هیج دیدگاهی وجود ندارد

ارسال نظر

Toggle This